ایمپلنت دندانتعرفه جدید کاشت ایمپلنت دندان

تعرفه جدید کاشت ایمپلنت

با توجه به این که خدمات ایملپنت جزء تخصصی ترین خدمات در دنیای دندانپزشکی به شمار می رود اهمیت خیلی زیادی دارد. ایمپلنت با سایر خدماتی که افراد ممکن است برای دندان هایشان انجام دهند متفاوت است و همین طور هزینه بالاتری نسبت به آن ها دارد. تعرفه جدید کاشت ایمپلنت با استفاده از یک سری عوامل و تحت تاثیر موارد مختلف تعیین می شود. سلامت استخوان فک، برند ایمپلنت دندان ، احتیاج به جراحی های خاص مورد نیاز برای کاشت ایمپلنت مانند پیوند استخوان و لیفت سینوس و تخصص دندانپزشک از جمله این موارد می باشند که می توان در قدم اول به آن ها اشاره کرد.

ما می خواهیم یک سری نکات پیرامون تعرفه جدید کاشت ایمپلنت و موارد مرتبط با تعرفه ایمپلنت های دندانی به شما بگوییم که اطلاعات مناسبی درمورد آن به شما می دهد. پس با ما در مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر آرش غفوری همراه باشید.

 

نگاهی کوتاه به ایمپلنت

ایمپلنت یکی از روش هایی می باشد که امروزه با استقبال زیادی مواجه شده اند و برای جبران نبود دندان در دهان به کار می رود به عبارتی دیگر جایگزین ریشه از بین رفته بوده که بیشتر از تیتانیوم می باشند. امروزه ایمپلنت انواع و اقسام مختلفی دارد و همین طور جنس آن ها با هم دیگر متفاوت است، اما به صورت کلی قطعات و اجزای ایمپلنت شامل فیکسچر، هیلینگ، ایمپرشن کویپنگ و اباتمنت می باشند. ایمپلنت دندان به دلیل ماندگاری که دارد و همین طور کیفیت بالایی که در سیستم دهان شما ایجاد می کند جزء محبوب ترین روش ها در خدمات درمانی و دندانپزشکی می باشد.

هزینه کاشت ایمپلنت

ایمپلنت از برندهای گوناگونی ساخته می شود که هر کدام برای یک کشور متفاوت است و در واقع برندها با نام کشور سازنده آن تولید می شود و با توجه به مواد اولیه که در آن ها به کار می رود از درجه بندی های مختلفی بهره مند است. ایمپلنت های آمریکایی و سوئیسی از جمله بهترین برندهای کاشت ایمپلنت در این حوزه به شمار می رود. دندانپزشک با توجه به میزان خرابی دندان و نیازهای دهان شما و همین طور بودجه تان به شما بهترین برند در این حوزه را معرفی می کند.

 

 

 

تعرفه کاشت ایمپلنت فک پایین و بالا

بیماران برای کاشت ایمپلنت به دو دسته تقسیم می شود. بیمارانی که نیاز به یک دندان و یا دو دندان برای کاشت ایمپلنت نیاز دارند و بیمارانتی که کاشت دندان کامل در دو فک پایین و بالا می خواهند و کاملا دندان هایشان از بین رفته است.

شاید برایتان جالب باشد که تعداد مورد نیاز ایمپلنت در کاشت روی هزینه های آن تاثیر دارد. اگر بیماری به کاشت چندین ایمپلنت نیاز داشته باشد روی قیمت ان موثر است و هزینه های ایمپلنت دندان را می توان با توجه به آن ها تخمین زد.

البته باید به صورت کلی گفت که تعرفه جدید کاشت ایمپلنت فک پایین و بالا تا حد زیادی به خود بیماران بستگی دارد و شرایط و موقعیت سلامت دهان دو بیمار با هم دیگر یکی نبوده و به شرایط مختلف بستگی داشته که ممکن است قیمت آن ها با هم دیگر تفاوت داشته باشد.

 

 

لیست قیمت ایمپلنت در سال 1403

 

 

جدول لیست قیمت ایمپلنت دندان در سال 1403

برند ایمپلنتقیمت کشور سازندهگارانتی
Cowell9.800.000 تومانکرهدارد
DIO9.800.000 تومانکرهدارد
SNUC9.800.000 تومانکرهدارد
SIS9.800.000 تومانکرهدارد
DENTIS9.800.000 تومانکرهدارد
DENTIUM9.800.000 تومانکرهدارد
BEGO15.000.000 تومانآلماندارد
IRES15.000.000 تومانسوئیسدارد
BIOHORIZONS15.000.000 تومانآمریکادارد
تمامی هزینه ها بدون در نطر گرفتن پروتز دندان درج شده است.

 

 

هزینه جراحی های وابسته به ایمپلنت

نوع جراحیقیمتتوضیحات
پیوند استخوان6.000.000 الی 10.000.000با توجه به وسعت منطقه جراحی
سینوس لیفت بسته6.000.000-
سینوس لیفت باز15.000.000-
جراحی مرحله دوم500.000 به ازای هر واحد

 

 

تعرفه جدید ایمپلنت دندان دیجیتال

دنیای ایمپلنت هم مانند هر مورد دیگر تحت تاثیر تکنولوژی قرار گرفته و روش های پیشرفته در آن وجود دارد. ایمپلنت دندان دیجیتال یکی از روش های درمان جدید در این حوزه به شمار می رود که برای دندان هایی به کار می رود که برای کاشت ایمپلنت به استخوان فک کافی نیاز داشته و ایمپلنت دیجیتال به این صورت طراحی می شود که عینا عملکرد و شکل دندان های طبیعی را به بیمار بر می گرداند.

اگر بخواهیم درمورد ایمپلنت های دیجیتال به شما بگوییم، این مدل ایمپلنت کیفیت و سرعت بالاتری برای قرار دندان تاج مصنوعی دارند. همین طور زیبایی و کارکردی که به دندان ارائه می دهد برای کاشت های معمولی وجود نداشته و درد و خون ریزی آن ها کم تر شده و مشکلات ایملپنت های معمولی درمورد آن وجود ندارد. از طرفی با توجه به موارد گفته شده تعرفه جدید کاشت ایمپلنت دیجیتال با توجه به برتری هایی که دارد از هزینه بالایی برخوردار بوده و دستمزد بیشتری دارد.

اگر شما به دنبال روش ایمپلنت هستید که کیفیت خیلی زیادی داشته باشد و لبخند شما را اصلاح کند، ایمپلنت دیجیتال برایتان بهترین گزینه است.

 

 

تعرفه ایمپلنت ارزان و نکاتی درمورد آن

تعرفه کاشت ایمپلنت دندان اهمیت خیلی زیادی دارد، شاید بیشتر بیماران و کسانی که نیاز به انجام آن دارند درمورد هزینه های کاشت ایمپلنت دندان نگرانی داشته باشند؛ از این رو ممکن است سعی کنند تا به سراغ ایملپنت های ارزان بروند.

شاید ایمپلنت های ارزان در نگاه اول هزینه های کمتری برای شما داشته باشند؛ اما متاسفانه چند وقت پس از استفاده برای شما هزینه های دیگر هم خواهد داشت و می بینید که نه تنها کم هزینه تر نشد، بلکه شما باید هزینه های دیگر هم پرداخت کنید. جنس ایمپلنت اهمیت زیادی دارد، ایمپلنت هایی مانند سوئیسی و آمریکایی نسبتا گران قیمت تر بوده، اما کیفیت و ماندگاری بالاتری دارند.

در صورتی که جنس های ارزان تر هم وجود دارد. کاشت ایمپلنت قرار است همیشگی در دهان شما باشد، پس باید از بهترین ها درمورد آن استفاده شود. پیشنهادی که ما به شما داریم این است که برای ایمپلنت دندان به سراغ کیفیت آن رفته و قیمت آن را در اولویت قرار ندهد.

از طرفی ایمپلنت های ارزان تر اگر به درستی انجام نشود، ممکن است امکان بروز بیماری های لثه را هم داشته باشد. از طرفی هنگامی که کاشت ایمپلنت به وسیله دندانپزشک عمومی که دوره های ایمپلنتولوژی را طی کرده است انجام شود، عموما دستمزد پایین ترین داشته تا زمانی که متخصص ایمپلنت آن را انجام دهد.

اما خدمات که پریودنتیست یا متخصص ایمپلنت انجام می دهد با کیفیت تر بوده، چون که دوره های جراحی دندان را طی کرده و دستمزد آن بیشتر است و اگر دندان شما هم نیاز به پیوند استخوان داشته باشد، هزینه آن به موارد گفته شده اضافه می شود.

یادتان باشد که کیفیت ایمپلنت از هر عامل دیگری در زمان دریافت خدمات مهم تر بوده و همیشه سعی بر این داشته باشید که به سراغ بهترین ها بروید. شما می توانید از طریق لینک زیر جدیدترین قیمت کاشت ایمپلنت دندان 1403 را در مرکز تخصصی ایمپلنت دندان دکتر غفوری مشاهده کنید.

 

جدید ترین هزینه کاشت ایمپلنت

 

 

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر